blog-kawowy-wpis-wielki-test-wiedzy-kawowej-certyfikat
DO POBRANIA,  KAWA W DOMU

Wielki Test Wiedzy o Kawie

Czym jest Wielki Test wiedzy o kawie i czego możesz się spodziewać? Jesteś kawowym znawcą, a może dopiero zaczynasz się interesować tym tematem i chciałbyś go zgłębyć? Nie ważne jaki jest Twój poziom wiedzy, na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie, a dodatkowo “małe co nieco” które pomoże Ci zdobyć trochę więcej wiedzy kawowej lub pomoże w innych kwestiach okołokawowych 😀 Wielki Test wiedzy został przygotowany tak, by każdy posiadający podstawową wiedzę o kawie oraz o przygotowaniu jej mógł go rozwiązać.

Czy Wielki Test Wiedzy o Kawie jest rzeczywiście wielki? To zalerzy. Starałam się przygotować go tak, by nie składał się z 50 czy 100 pytań, ale jednocześnie chciałam by dał on miłośnikom tego napoju nieco rozrywki oraz możliwość sprawdzenia swojej wiedzy kawowej.

Po rozwiązaniu Wielkiego Testu Wiedzy o Kawie czeka na Ciebie coś jeszcze poza satysfakcją…

Prezent do Wielkiego Testu Wiedzy o Kawie

A co! Według mnie każdą znajomość trzeba dobrze zacząć, a taką dłuższą też umieć podtrzymać. Dlatego na samym początku mam dla Ciebie prezent!

Może już go masz (jeśli tak to czytaj dalej, bo dla Ciebie też coś mam) a jeśli nie, to z pewnością Ci się przyda jeśli już tutaj jesteś. Co to takiego? Bezpłatny eBook “Kawa – Jak wybierać i kupować”

Znajdziesz tam wszelkie podstawy potrzebne do poznania lepiej tej magicznej, czarnej substancji ale też wskazówki i ciekawostki, dzięki którym nauczysz się kupować taką kawę jaką lubisz bez zbędnego wydawania pieniędzy. Pokażę Ci na co zwracać uwagę już w sklepie, jakich informacji szukać, ale też podpowiem jak prawidłowo taką kawę w domu zaparzyć i to kilkoma różnymi metodami!

A czy w teście znajdzie się coś dla tych bardziej zaprawionych w bojach kawoszy? Jasne!

Po przeczytaniu eBook’a na pewno będzie łatwiej odpowiedzieć na niektóre pytania, jednak jeśli nie chcesz nie musisz go pobierać i możesz się po prostu sprawdzić, a jeśli uznasz, że chcesz tą wiedzę trochę poszerzyć, to zawsze możesz się cofnąć i przygarnąć takiego darmowego ebuczka 😀

Nieco więcej o Wielkim Teście Kawowym

Ale do sedna! Poniżej znajdziesz test jednokrotnego wyboru, żeby go wypełnić musisz podać adres email – jest to potrzebne tylko i wyłącznie po to, żebyś mógł/mogłą otrzymać potem swój certyfikat. Ten mail nie będzie nigdzie zapisany, nie jest też równoważny z zapisaniem się do newslettera. Oczywiście jeśli chcesz się zapisać, to zajrzyj do linku poniżej, ale test nie jest tylko dla subskrybentów.

Pytania są łatwe i średniołatwe, niektóre mogą być bardziej lub mniej podchwytliwe. Jeśli zaliczysz test na 100% to w ciągu max ówóch dni otrzymasz swój certyfikat na maila. Gdyby tak się nie stało to napisz na contact@coffeelogica.com

Ale to nie wszystko!

Po zaliczeniu testu na 100% otrzymasz w ciągu dwóch dni (w tym celu podajesz swój adres e-mail na początku testu, żebym mogła później na tego maila wysłać certfikat) na maila swój Certyfikat Domoweg Baristy, który będziesz móógł sobie wydrukować i powiesić, np. niedaleko kawowej półeczki 😉

Powodzenia i dobrej zabawy!


Do zaparzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.