DO POBRANIA

Darmowy kalendarz do druku na 2019 r.

Kalendarz na 2021 znajdziecie tutaj!

Koniec roku zbliża się nieubłaganie, a wraz z nim wiele z Was zapewne szykuje się na bale Sylwestrowe, inni przygotowują listy postanowień noworocznych, a jeszcze inni po prostu kupują kalendarz 😉

Nie ważne do której grupy należycie, na pewno przyda się Wam kalendarz na nowy rok, a żeby życie było latwiejsze kalendarz jest z planerem i dodatkowym miejscem na notatki.

Nie wiem jak Wy, ale ja osobiście nie robię podsumowania roku. Staram się zawsze patrzeć przed, a nie za siebie. Oczywiście wyciągam wnioski z moich działań i doświadczeń, ale staram się nie rozmyślać zbyt długo nad tym co było, bo nic to nie zmieni. Jednak tym razem zrobię wyjątek i mini podsumowanie roku.

Zdziwienie

Na pewno do mojego podsumowania muszę wrzucić moje zdziwienie, bo nie dość, że udało mi się w końcu założyć blog to przetrwał do końca roku i z tego co widzę wzbudza coraz większe zainteresowanie. Jestem też zdziwiona, że wytrwałam, bo tylko ktoś kto kiedyś próbował, wie jak dużo pracy trzeba włożyć w prowadzenie swojej strony. Oczywiście zakładając cokolwiek swojego jesteśmy święcie przekonani, że wytrwamy, bo przecież jest to coś czego tak bardzo chemy. Wielokrotkie jednak spotykamy się z niemiłą Panią, która nazywa się Rzeczywistość i dostajemy od niej klapsa! Dlatego też wszem i w obec oświadczam, że jestem z siebie dumna.

Gdyby ktoś chciał zajrzeć to zapraszam do PIERWSZEGO WPISU NA BLOGU 


Samorozwój

Najśmieszniejsze jest to, że im mniej mamy czasu tym więcej rzeczy sobie dorzucamy do naszego worka zadań. I tak pomijając już kwestie bloga wzięłam w tym roku udział w wyzwaniu, dzięki któremu nauczyłam się podstaw HTML i CSS. Najlepsze jest to, że mi się to spodobało, tylko muszę jeszcze minimalnie wydłużyć dobę. Nigdy nie widziałam siębie w czymś takim, a jak bardzo możemy się zdziwić, gdy spróbujemy czegoś nowego. Gorąco polecam spróbować!


Przetrwałam

I to cały rok z minimalną ilością snu, ogromem dodatkowych obowiązków i małym brzdącem plączącym się pod nogami, wiszącym na rękach i domagającym się uwagi 24/7. Jeśli mogłam w tym czasie robić więcej rzeczy, niż kiedy dodatkowych obowiązków nie miałam, to nadchodzący rok musi być jeszcze lepszy.

I tego Wam życzę, by ten nadchodzący rok był lepszy niż każdy poprzedni.


Inne

Oczywiście zdarzyło się również milion inncyh rzeczy, ale nie będę Was tutaj zanudzać czy też spojlować tego co miejmy nadzieję wydarzy się w ciągu najbliższych miesięcy 😉


Kalendarz do druku

Czyli to po co przyszliście. Kalendarz na 2019 rok.

Kalendarz jest w pliku .zip w formacie .jpg

Najlepiej drukować go w najwyższej jakości dla głębi koloru, na grubszym papierze 160, 200, 300.

Kalendarz możecie wydrukować dla siebie lub podarować w prezencie, ale nie możecie go sprzedawać ani wykorzystywać komercyjnie.


Poświęciłam mu dużo czasu, więc będę wdzięczna jeśli udostępnicie go, by jak najwięcej osób mogło z niego skorzystać.

↠ COFFEELOGICA INSTAGRAM ↞

ⓀⓁⒾⓀ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.