O Coffeelogice i o Mnie

Jak pić dobrą kawę w domowym zaciszu, jak to wszystko zorganizować gdy nie ma czasu i nie wydać milionów i wiele więcej…

Cześć, jestem Magda!

Z zamiłowania (i przez ostatnie lata z zawodu) baristka. Chwilowo nie pracuję w zawodzie, ale dalej się uczę i rozwijam w wielu kierunkach. W życiu robiłam różne rzeczy, ale to kawa skradła moje serce. 


Na blogu znajdziesz tipy i wskazówki dzięki, którym będziesz mógł cieszyć się pyszną kawą w domu. Rozumiem, że jesteś zabiegany, więc i na to znajdę radę, a przy okazji podrzucę jakieś ciekawe przepsy czy promocje.

Czasami też wyżywam się tutaj kreatywnie, a efektem jest, np. Darmowy Kalenadarz

Wszystkie inne darmowe materiały znajdziesz w kategorii DO POBRANIA

Ale Coffeelogica nie jest tylko dla kawoszy. Znajdziesz tutaj również kawiarniane ciekawostki czy informacje, o których nie mówi się raczej otwarcie, a które mogą się przydać podczas wizyty w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych,

Mam nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i początkujący entuzjasta kawy i zaczynający  pracę zawodową barista, a nawet kawosz bardziej już w bojach zaprawiony.

Co więcej?


Na Instagramie możesz podejrzeć trochę parzenia kawy od kuchni, zaczerpnąć ( …dłonią chciałoby się rzec ;)) odrobinę magicznych inspiracji, otrzymać co jakiś czas tip kawowy, a czasem uzyskać jakąś informację o kawowych okazjach czy też akcesoriach dostępnych dla początkujących w dobrej cenie.

Ale jeśli chcesz być na bieżąco i wiedzieć co się dzieje z Coffeelogicą – kiedy pojawi się post, a kiedy może coś innego to zapraszam na Facebooka lub do zapisu na coffeelogicowego newslettera (zapiszesz się w formularzu na dole, po prawej, a przy okazji dostaniesz gratis)

Ostatnio pojawiłam się też na You Tube gdzie wrzucam krótkie filmiki instruktarzowe, by było Ci jeszcze łatwiej!

eBook


Przygotowuję eBook – KAWA. JAK WYBIERAĆ I KUPOWAĆ

Dzięki, któremu będziesz mógł kupować taką kawę jaką lubisz bez wydawania pieniędzy na testowanie w ciemno. Opowiem Ci w nim na co zwracać uwagę podczas zakupu kawy, udzielę wskazówek dzięki którym będziesz wiedział czy to kawa dla Ciebie, ale też znajdzie się tam kilka innych ciekawych rzeczy.

Ebook będzie gotowy lada moment, więc żeby nie przegapić zapisz się na niego już dzisiaj! Wystarczy klikąć TUTAJ


Coffeelogica to porady i inspiracje, którymi dzielę się z Tobą, by życie było łatwiejsze, a kawa smaczniejsza!

Siądź, rozgość się i łyknij trochę wiedzy, szczyptę trików i innych pyszności.

Jestem tutaj aby Ci pokazać, że nie taka kawa straszna!